समाचार

न्यू,रोडबाट १० लाख लु,ट्ने घुमुवा प्र,हरी

काठमाडौं । न्युरोडका व्यापारी विकास अग्रवालको १० लाख रुपैयाँ लु,टपाटमा संलग्न दुई प्रहरी सहित चारजना अदालतको आदेशले पु,र्पक्षका लागि थु,नामा गएका छन् ।

विशाल बजारका क्यामरा व्यापारी अग्रवालको साथबाट १० लाख लु,टपाट गरेको आरोपमा असार १० मा अपराध महाशाखाले हवल्दार धिरेन विष्ट र जवान विक्रम चन्दलाई प,क्राउ गरेको थियो । महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंमा कार्यरत हवल्दार धिरेन परिसर प्रमुख प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक (एसएसपी) श्यामलाल ज्ञवालीका घुमुवा हुन् ।

जिल्ला अदालत काठमाडौँले दुई प्रहरी र उनीहरुलाई सुराकी दिने सम्वृद्ध सहकारी न्यूरोडका कार्यरत क्या,सियर रेणु श्रेष्ठ र सो सहकारीका पूर्वकर्मचारी सौरभ अधिकारीलाई पनि ‘लु,टपाट मु,द्दा’मा पुर्पक्षका लागी थुनामा राख्न आदेश दिएको छ । उनीहरुलाई केन्द्रीय कारगार सुन्धारामा थुनामा राखिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौँले जनाएको छ ।

सहकारीमा कार्यरत क्यासियर रेणुले दिएको सुराकीको आधारमा हवल्दार विष्ट, जवान चन्द र सौरभले सोही सहकारीबाट निकालेको १७ लाख मध्ये १० लाख रुपैयाँ लुटेको प्रहरी अ,नुसन्धानबाट खुलेको छ ।

प्रह,री जवान चन्द महराजगञ्जस्थित गण नम्बर–२ मा कार्यरत थिए । हवल्दार विष्ट महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौँको सादा पोशाकमा खटिने प्रहरी हुन् । सादा पोशाकमा एसएसपीले आफ्ना विश्वासपात्रलाई मात्र खटाउँछन् ।

Related Articles

Back to top button
Close