समाचार

भतिजसँग तीन वर्षदेखि अफेयरमा : अन्तत लेलेको जंगलमा घुम्न लगे अनि निर्मम …….

ललितपुर – ललितपुरको लेलेमा अल्का अस्पतालकी कर्मचारी गीता केसीको श’व फेला परेको छ । केही दिनदेखि हराइरहेकी उनको श’व गोदावरी नगरपालिका– १० स्थित लेलेको ज’ङ्गलमा फेला परेको महानगरीय प्रहरी कार्यालय काठमाडौँले जनाएको छ । उनको ह ‘त्या गरिएको आ’शङ्कामा प्रहरीले अनुसन्धान थालेको छ ।

तीन दिनअघि हराएको भन्दै ललितपुरस्थित प्रहरी कार्यालयमा निवेदन परेको थियो । सोही निवेदनका आधारमा खोजी गर्ने क्रममा उनको श’व फेला परेको कार्यालयका प्रमुख प्रहरी नायब महानिरीक्षक विश्वराज पोखरेलले जानकारी दिनुभयो । गए राति श’व फेला परेको र श’वपरीक्षणका लागि पाटन अस्पतालमा ल्याइएको छ । श’व परीक्षणपछि मात्रै यकिन कारण खुल्ने जनाइएको छ । उक्त घटनाको अनुसन्धानका क्रममा एक जनालाई प्रहरीले प’क्राउ गरेको छ । गीताकै भतिजो नाता पर्ने निर्मल केसीलाई प’क्राउ गरिएको छ।

ललितपुरका प्रहरी नायब उपरीक्षक सन्तोष तामाङका अनुसार उनी १७ गते ह’राएकी थिइन् । शुक्रबार बेलुका लेलेस्थित सामुदायिक वन क्षेत्रमा उनको श’व फेला परेको थियो । राति घटनास्थल सुरक्षित राखेर फर्किएको टोलीले अज बिहान गएर श’व उठाएको थियो । आफन्तले आज उनकै श’व भएको पुष्टि गरेको छ । अनुसन्धानका क्रममा उनका एकजना नातेदार भतिजोलाई प’क्राउ गरेको प्रहरी नायब उपरीक्षक तामाङले जानकारी दिनुभयो ।

Related Articles

Back to top button
Close