समाचार

आफ्नै पार्टीका नेताले राम्रो गर्दा तारिफ गर्नै नगर्दा सधैं सडक मा विरोध गर्नै पुण्डे गौतम कुलमानको समर्थनमा ऊत्रीए…..

काठमाडौं । नेपाल विद्युत प्राधिकरणमा कुलमान घिसिङलाई पुनर्नियुक्तिको माग गर्दै बुधबार राजधानीमा प्रदर्शन भएको छ । मंगलबार प्राधिकरणले कुलमानको बिदाइ गरेसँगै उनका समर्थकहरुले पुनर्नियुक्तिको माग गर्दै राजधानीको बालाजु, माइतीघरलगायतका स्थानमा प्रदर्शन गरेका हुन् । उनीहरुले लोडसेडिङमुक्त गर्ने कुलमानलाई पुनर्नियुक्ति गर्नुपर्ने आशयको ब्यानरसहित प्रदर्शन गरेका हुन् ।

बुधबार राजधानीको माइतीघरमा भेला भएका कुलमानका समर्थकहरु पुण्डे गौतम लगायरले सरकारलाई पुनर्नियुक्तिको दवाव दिँदै नाराबाजी गरे । सो क्रममा प्रहरीले हस्तक्षेप गर्दै गौतम लगायत आन्दोलनकारीलाई पानीको फोहराका साथै लाठीचार्ज गरेको छ । प्रहरीको प्रहारबाट पुन्डे गौतमको खुट्टा मा चोट लागेको छ

गत आइतबार कार्यकाल सकिएका कुलमान घिसिङलाई प्राधिकरणले मंगलबार बिदाइ गरेको हो । उनको पुनर्नियुक्ति नगरिए बिजुली माफियाले पुन लोडसेडिङ गराउन सक्ने आशंका आम सर्वसाधारणको छ । तर, सत्तारुढ दलभित्रनै स्वास्थ्य नमिल्दा नियुक्ति हुने नहुने अन्योल कायम छ ।

Related Articles

Back to top button
Close