समाचार

मोदीलाई जन्मदिनको शुभकामना दिँदै ओलीले भने, ‘दुई देशको …

१ आश्विन २०७७, बिहीबार काठमाडौं: प्रधानमन्त्री केपीशर्मा ओलीले भारतीय स’मकक्षी नरेन्द्र मोदीलाई ७० औँ जन्मदिनको अ’वसरमा शुभकामना दिएका छन् । बिहीबार बिहान ट्वी’टरमार्फत् उनले शु’भकामना दिएका हुन् । ‘तपाईँको ज’न्मदिनको शु’भ अ’वसरमा सु-स्वास्थ्य र खुसीको कामना गर्दछु’, प्रधानमन्त्रीले ओलीले भनेका छन्, ‘हामी दुई देशबीचको स’म्बन्धलाई अझ प्र’गाढ ब’नाउन नि’रन्तर लाग्नेछौँ।’ भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी १७ सेप्टेम्बर सन् १९५० मा गु’जरातमा ज’न्मिएका थिए ।

उनको ७० औँ जन्मदिनका अ’वसरमा गु’जरात सरकारले विभिन्न यो’जनाहरू घो’षणा गर्दैछ। भारतीय सञ्चार माध्यमका अनुसार रा’ज्य सरकारले किसानलाई प्रो’त्साहनका लागि हरेक महिना स’हयोग अ’नुदान उ’पलब्ध ग’राउने तथा खानेपानी आ’पूर्ति लगायतका यो’जना गु’जुरात सरकारले घो’षणा गर्न ला’गेको हो।

Related Articles

Back to top button
Close