समाचार

ब,सभित्र सा,मूहिक बला,त्कार, दु,ईजना प,क्राउ

काठमाडौं । भक्तपुरमा १७ वर्षीया किशोरीमाथि बसमा सा,मूहिक बला,त्कार भएको छ । भक्तपुर नगरपालिका–८ कालाँचामा ३ जना युवाले किशोरीलाई सामूहिक बला,त्कार गरेका हुन् । रत्नपार्क–भक्तपुर रुटमा चल्ने बा.३ ख. २६१२ नम्बरको बसमा ३ जनाले सामूहिक बला,त्कार गरेको महानगरीय प्रहरी वृत जगातीका डिएसपी राजेश थापाले रातोपाटीलाई बताए । बला,त्कारमा संलग्न दुई जनालाई प्रहरीले प,क्रेको छ ।

पक्रा,उ पर्नेमा सिन्धुपाल्चोक साँगाचोकगढी–१० घर भएका २२ वर्षीय निरकुमार खड्का र जुगल गाउँपालिका–४ घर भएका सुर्य श्रेष्ठ छन् । बलात्का,रमा संलग्न अर्का एकजना आरोपी फरार छन् । घट,नास्थलको रुपमा प्रयोग भएको बस निय,न्त्रणमा लिइएको डिएसपी थापाले रातोपाटीलाई बताए ।

बला,त्कारमा संलग्न आरोपी सो गाडीका स्टा,फ हुन् । आरोपीहरुले किशोरीलाई रत्न,पार्कबाट भक्तपुर लगेर बला,त्कार गरेका थिए । ‘ल,ठ्याउने औ,षधी खुवाएर’ आफुमाथि बला,त्कार गरिएको किशोरीले प्र,हरीसँग बताएकी छिन् । शनिवार साँझ ४ देखि ५ बजेसम्म बला,त्कारको शिकार भएकी किशोरी त्यहँबाट फु,त्केर प्रह,रीकहाँ पुगेकी थिईन् । ratopati मा खवर छ ।

Related Articles

Back to top button
Close