भिडियो

अन्तरवार्तामै भक्कानिइन् मिना ढकाल, आइसियुमा उपचारार्थ मनोजलाई भेट्न जान पाइन भन्दै आफुलाई सम्हाल्न सकिनन् (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौ । कोरोना पुष्टि भएर अस्पताल भर्ना भएका चर्चित हाँस्य कलाकार मनोज गजुरेलको स्वास्थ्यमा सुधार आइरहेको उनको परिवारका सदस्यले बताएका छन् । उपचारमा संलग्न चिकित्सकहरुले पनि परिवारको अनुमति विना उनको स्वास्थ्यका बारेमा भन्न नमिले पनि उल्लेख्य सुधार आएको जानकारी दिएका छन् ।

कोरोना पुष्टि भएर घरमा आइसोलेसनमा बसेका गजुरेललाई स्वास्थ्यमा समस्या आएपछि बुधवार अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । स्वास प्रश्वासमा समस्या भएपछि आइसियुमा उपचार गराइएको र अवस्था गम्भिर भन्दै समाचार वाहिरिएपछि परिवारका सदस्यले उनको स्वास्थ्यमा सुधार आएको जानकारी दिएका हुन् । साथै मनोजले पनि सामाजिक सञ्जाल फेसवुक मार्फत आफुलाई अहिले निकै सहज महशुष भएको बताएका थिए ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

Related Articles

Back to top button
Close