समाचार

मधेसमा पनि घन्कियो ‘गो ब्याक इण्डिया’

वीरगन्ज : नेपाली भूमि भारतले आफ्नो नक्सामा राखेको भन्दै वीरगन्जमा पनि विरोधमा प्रदर्शन भएको छ। सत्तारुढ नेकपा निकट विद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियुले आइतबार विरोधमा प्रदर्शन गरेको हो।

विद्यार्थीले वीरगन्जमा रहेको भारतीय महावाणिज्य दूतावास घेराउ गर्दै भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको तस्बिरसमेत जलाएका छन्। आइतबार साँझ घण्टाघर चोकबाट अनेरास्ववियु र देश बनाउन संघर्ष समिातिले छुट्टाछुट्टै जुलुस निकालेर महावाणिज्य दूतावास घेराउ गरेका हुन्।

दुतावासको मुल प्रवेशद्वारमा विद्यार्थीहरुले केहीबेर धर्नासमेत दिएका प्रदर्शनकारी बताइएको छ। प्रदर्शनमा सहभागी विद्यार्थीहरुले गोे ब्याक इण्डिया, भारतीय विस्तारवाद मुर्दावाद, कालापानी-लिपुलेक-लिम्पियाधुरा हाम्रै हो, नेपाली सीमा मिच्न पाइँदैन, छिमेकीले नेपाललाई हेप्न पाइँदैन, स्वार्थी छिमेकी चाहिँदैन, मिचिएको नेपाली भूमि फिर्ता गर लगायतका नारा लेखिएका प्लेकार्ड बोकेर प्रदर्शन गरेका हुन्।

Related Articles

Close