भिडियो

मनकारी घरबेटी, जसले बाँडे प्रत्येक डेरावाललाई प्रतिबोरा चामल (भिडियोसहित)

कोरोनाभाइरस संक्रमणको डरले राजधानीका कतिपय घरबेटीले डेरावालहरुलाई अप्ठ्यारोमा पारेका, दुर्व्यवहार गरेका र लकडाउनकै बीच कोठाबाट निकालिदिएका समेत केही समाचार प्रकाशमा आए । तर, राजधानीमै यस्ता मनकारी घरबेटी पनि भेटिए, जसले आफूकहाँ डेरा बस्ने प्रत्येक परिवारलाई एक–एक बोरा चामल उपलब्ध गराए ।

राजधानीको अनामनगर छेउकै देवीनगरका इन्द्रकुमार चाम्लिङले बुधबार आफ्नो घरमा डेरा लिई बसेका ४२ परिवारलाई प्रतिबोरा चामल वितरण गरेका हुन् । डेरावालहरु आफ्नै दाजुभाइ–दिदीबहिनी सरहका मान्छे र आफ्नै परिवारजस्तै भएकाले लकडाउनको सकसमा सहयोग पुगेस् भनेर व्यक्तिगत तर्फबाट उनीहरुलाई चामल उपलब्ध गराइएको चाम्लिङले बताए ।

राहतका नाममा राज्यले करोडौं खर्च गरे तापनि नागरिकको हुर्मत लिएर ३, ४ वा ५ केजी मात्र उपलब्ध गराएकोमा असन्तुष्टि जनाउँदै उनले भने– ‘त्यति चामलले उनीहरुले कति छाक टार्ने ? कमसेकम केही हप्ता भोकै नपरुन् भनेर मैले सबै परिवारलाई एक–एक बोरा दिएँ । मैले याे राहत दिएकाे हाेइन, सहयाेग गरेकाे हुँ ।’

भिडियोमा हेर्नोस् चाम्लिङको भ्रातृत्व–

Related Articles

Back to top button
Close