समाचार

रवि लामिछानेसँग खाना खाएको भिडियो भाइरल भएपछि , पुजाले दिइन कडा जवाफ

काठमाडौ / सामाजिक सन्जालमा एउटा फोटो भिडियोले गर्दा चर्चित पत्रकार रबि लामिछाने फेरि बि’बादमा तानिएका छन, विभिन्न सन्चार माध्यमहरुले लकडाउनको बेवास्ता गरेको र सामाजिक दुरि कायम नगरी भोज गरेको भन्दै समाचार प्रकाशित भएको थियो ।

फोटो तथा भिडियोमा थुप्रै नेपाली चलचित्र क्षेत्रका कलाकार समेत थिए, तर कुरो उठ्यो रबि लामिछानेको! नेपालमा राम्रै छवि बनाएका रबि लामिछाने सबैको आखाको तारो हुनु नौलो कुरा होइन तर यश बिषयमा केहिले टिभिमा आफै सामाजिक दुरि कायम गरौँ भन्दै अर्ति दिने मान्छे आफै यसरी भोज भतेर गर्दै हिड्ने भन्दै चर्को आलोचना भै रहेको छ।

यश बिषयमा नायका पूजा शर्माले यस्तो लेखेका छन् :

राहत बाड्ने क्रममा हामी खाना खाने क्रममा कलाकार अनुराग कुवँर ज्यु को घरमा म लगायत आदरणीय किरण के.सी दाइ, दिपक दाइ, दिपा दिज्जु गको थियौ. रेस्टुरेन्ट हरु सबै बन्द भको अस्वथामा घरभित्रै बसेर 6/7 जना खाना खानु भनेको सामन्य नै हो जस्तो लाग्छ मलाई किनभने प्राय सबैको घरमै 6/7 जना परिवारको सदस्य नै हुन्छन्.

हामी लकडाउनले पारेको क्षतिको बारेमा छलफल गर्दै थियौ. म एस्तो गीत गाउँछु, लक्का जवान, दिपक दाइ दिपा दिदिहरुको भावी सिनेमा को योजनाको छलफल गरिराको थियौ.. त्यो भन्दा एकदिन अगाडि सरकारले लकडाउन खुकुलो को घोषण गरिसकेको थियो. अब आगामी हाम्रो देशको स्थित र हाम्रो सिनेमा क्षेत्रको भबिस्यको बारेमा कुरा गर्दा सधै जनताको हकहित को लागि बोल्ने र गर्ने आदरणीय रबि दाइलाइ सम्झियौ अनि फोन लगायौ ..

रबि दाइ नजिकै हुनुहुदो रहेछ. हामीले मिल्छ भने एकछिन को लागि भेटौ न त.. वहाँले हाम्रो निमन्त्रणा लाई स्विकार्दै आउनु भयो. आगामी राहत बाड्ने र स्थिति को बारेमा छलफल गरेर खाना खान बसेका हौँ. सामान्री खाना खाको कुरालाइ अतिरन्जित नबानाएको हुन्थ्यो. तेस्तो गलत गरेको भय किन मैले फोटो पोस्ट गर्थे होला र.. त्यहा लुकाउनु पर्ने के थियो भन्ने लागेर नै पोस्ट गरेको हो मेरो स्टोरी मा.. भको कुरा यहि हो….

Related Articles

Back to top button
Close