समाचार

जेठ २० गतेसम्म लकडाउन लम्ब्याउने मन्त्रिपरिषदको निर्णय

४ जेठ, काठमाडौं । सरकारले लकडाउन जेठ २० गतेसम्म लम्ब्याउने निर्णय गरेको छ ।

मन्त्रिपरिषद्को आइतबार बसेको बैठकले लकडाउन लम्ब्याउने निर्णय गरेको एक मन्त्रीले जानकारी दिएका छन् । यसअघि बसेको उच्चस्तरीय समन्वय समितिको बैठकले लकडाउन लम्ब्याउनुपर्ने निष्कर्ष निकालेको थियो ।

नेपालमा फेरी थपिए ३ जना कोरोना संक्रमित, संक्रमितको संख्या २९५ पुग्यो

४ जेष्ठ २०७७, आईतवार काठमान्डौ , पछिलो समय नेपालमा कोरोना संक्रमित थपिने क्रम रोकिएको छैन । स्वास्थ्य मन्त्रालयको अपडेट अनुसार आज आइतबार बिहान १० जनामा कोरोना पुष्टि भएको थियो ।स्वास्थ्य मन्त्रालयको ताजा अपडेट अनुसार फेरी थप ३ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन ।यो संगै नेपालमा कोरोनाबाट संक्रमित हुनेको संख्या २९५ पुगेको छ ।स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार वि.पी. कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा गरिएको परिक्षण अनुसार थप ३ जनामा नयाँ पुष्टी भएको हो ।

नयाँ संक्रमितहरु धनकुटा निवासी ३४ वर्षीय महिला, मोरंग. बिराटनगर निवासी २९ बर्षीय महिला र ३६ बर्षीय पुरुष रहेका छन । हाल सम्म प्राप्त विवरण अनुसार नया संक्रमितको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको र उनीहरुहरू स्वास्थ्यकर्मीको सम्पर्कमा रहेको मन्त्रालयका सह प्रबक्ता डा. समिरकुमार अधिकारीले जनाएका छन ।

Related Articles

Back to top button
Close