समाचार

भा,रतबाट फ`र्किएका ४५ जना क्वा´रेन्टा,इनबाटै भा,गे

कपि,लवस्तु : यशोधरा गाउँपालिकास्थित स्वा,स्थ्य निगरानीमा रहेका ४५ जना क्वारे,न्टाइनबाटै भागेका छन् ।

यशोधरा गाउँपालिकामा रहेका दुईवटा क्व,रेन्टाइनबाट उनीहरु भागेका हुन् । वडा नं. २ को खोरिया गाउँस्थित सरस्वती प्रावि क्वा,रेन्टाइनका २३ जना र राष्ट्रिय निमावि सिहोखोर क्वारेन्टा,इनका २२ जना भागेको वडाध्यक्ष साबुद्दिन मुसलमानले बताए ।

भारतका विभिन्न सहरबाट आएका सबैलाई क्वा,रेन्टाइनमा नराखिएका कारण आफूहरु पनि क्वारे,न्टाइन नबस्ने भन्दै उनीहरु भागेको गाउँका स्थानीयले बताए । क्वा,रेन्टाइनबाट भागेका सबै वडा नं. ८ खोरिया गाउँका हुन् ।

भागेका उनीहरुको खोजी गर्न मर्यादपुर प्रहरी चौकी र विओपी डंगरीका सुरक्षाकर्मीहरु खोरिया गाउँसम्म पुगेका छन् । यशोधरा गाउँपालिकामा हालसम्म फेला परेका सं,क्रमितहरु १२ जनामध्ये वडा नं. ८ का ५ जना छन् । भारतको कोरोना प्रभावित सहर मुम्बइ लगायत सहरबाट आएका युवाहरु क्वा,रेन्टाइनबाट भागेपछि खोरिया गाउँ र आसपासका सर्वसाधारणहरुमा कोरोना सं,क्रमण फैलनसक्ने त्रास बढेको गाउँपालिकाका स्वा,स्थ्य संयोजक ज्योती प्रकाश दुवेले बताए ।

यसबारे आफूहरुले गाउँपालिका प्रमुख र प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतलाई जानकारी गराइसकेको स्वास्थ्य संयोजक दुवेले बताए । क्वा,रेन्टाइनबाट भागेकाहरुको खोजी गरी क्वारे,न्टाइन फर्काउन सुर,क्षाकर्मीहरुसँग समन्वय भइरहेको गाउँपालिका प्रमुख गिरिजेश पाण्डेयले बताए ।

Related Articles

Back to top button
Close