समाचार

कोरोना बाट कतारमा ४ नेपालिको मृत्यु

कतारमा कोरोना भाइरस सङ्क्रमणबाट अहिलेसम्म चार नेपालीको निधन भएको छ । कतारस्थित नेपाली दूताबासका अनुसार निधन हुने मध्ये २ जनाको निधन को प्रमुख कारण अन्य रोग देखिए पनि निधन को प्रमुख कारण कोरोना नै भएको जनाएको छ ।

नेपालमा लक डाउन पछि कतारमा ४० जना नेपाली कामदारको निधन भएको कतारस्थित नेपाली दूतावासका द्वितीय सचिब प्रबीण भट्टराईले जानकारी दिएका छन् । उनका अनुसार हालसम्म ९ वटा शव कतारमै दाहसंस्कार गर्न परिवारबाट सहमति प्राप्त भएको र ३ जनाको दाहसंस्कार सम्पन्न भईसकेको छ ।

नेपालमा लक डाउन पछि कतारमा ४० जना नेपाली कामदारको निधन भएको कतारस्थित नेपाली दूतावासका द्वितीय सचिब प्रबीण भट्टराईले जानकारी दिएका छन् । उनका अनुसार हालसम्म ९ वटा शव कतारमै दाहसंस्कार गर्न परिवारबाट सहमति प्राप्त भएको र ३ जनाको दाहसंस्कार सम्पन्न भईसकेको छ ।

यता, गैर आवासिय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद कतारद्वारा गठित कोरोना उद्दार तथा राहत बितरण समितीले कतारको गृह मन्त्रालय मार्फत कतार च्यारिटीबाट प्राप्त खाद्यान्न सोह्रौं चरणमा कतारको विभिन्न ठाउँमा रहेका र खाद्यान्नको समस्यामा रहेका ५०६ जना पीडित नेपाली श्रमिकहरुलाई खाद्यान्न वितरण गरिएको गैर आवासिय नेपाली संघ कतारका प्रथम उपाध्यक्ष एबम उद्दार तथा राहत समितीका संयोजक उत्तम गुरुङ्गले जानकारी दिएका छन् ।

Related Articles

Back to top button
Close